E hënë, 8 Mars, 2021
Fillimi Etiketimet Blerim Bexheti

Etiketim: Blerim Bexheti

Çka po zihet në BDI!

Që nga krijimi i qeverisë LSDM-BESA dhe BDI paknaqësitë që shfaqën një pjesë e anëtarëve rë BDI-së akoma vazhdon. Këtë e dëshmoj...

Bexheti paralajmëron fillimin e poliklinikës në Saraj

Protesta e paralajmëruar nga qytetarët e komunës së Sarajit dhe e përkrahur nga kreu I kësaj komune Blerim Bexheti, e cila ishte...

MOST POPULAR

HOT NEWS