E enjte, 2 Dhjetor, 2021
Vend për Reklamën tuaj
Fillimi Etiketimet Besa

Etiketim: Besa

BESA bllokon punën e kuvendit

Ambiciet e BDI-së dhe Lëvizjes Besa për të kryesuar Komisionin për Çështje Evropiane kanë bllokuar punën e Kuvendit. Alsat nga burime brenda grupeve parlamentare...

Shqiptarët sigurojnë 30 deputetë në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut

Sipas të dhënave të fundit të KSHZ-së nga përpunimi i rezultateve në 2395 nga 3480, koalicioni i LSDM-BESA prin me 36.76 për qind, i...

MOST POPULAR

HOT NEWS