E shtunë, 15 Maj, 2021
Fillimi Etiketimet Benzema

Etiketim: benzema

Griezmann i del në mbrojtje Giroudit kundrejt Benzemas.

Antoine Griezmann ka zgjedhur të flas në lidhje me grindjen në rritje mes të Olivier Giroud dhe Karim Benzema, duke theksuar se...

MOST POPULAR

HOT NEWS