E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Bentacur

Etiketim: bentacur

Higuain dhe Bentancur largohen nga karantina dhe lëshojnë Italinë.

Italia është shteti më i prekur në Evropë nga coronavirusi. Pandemia që ka pushtuar gjithë botën ka marrë jetën...

MOST POPULAR

HOT NEWS