E enjte, 22 Prill, 2021
Fillimi Etiketimet Bdi

Etiketim: bdi

BDI kontrollon mediat, zbulon Mexhiti

Nënkryetari dhe kordinatori i deritanishëm i grupit parlamentar të BDI-së, Izet Mexhiti ka zbuluar një skandal që trondin jo vetëm partinë e...

Çka po zihet në BDI!

Që nga krijimi i qeverisë LSDM-BESA dhe BDI paknaqësitë që shfaqën një pjesë e anëtarëve rë BDI-së akoma vazhdon. Këtë e dëshmoj...

Kryeparlamentari të parin e përshëndeti Ahmetin dhe Thaqin

Pas rizgjedhjes së Talat Xhaferit - kryetar i parlamentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të parët që ja uruan ishin Ali...

Shqiptarët sigurojnë 30 deputetë në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut

Sipas të dhënave të fundit të KSHZ-së nga përpunimi i rezultateve në 2395 nga 3480, koalicioni i...

Ziberi: Nuk e kthejm kokën kah Rusia

Kandidati për kryeministër i Bashkimit Demokratik për Integrim Naser Zyberi e nisi fushatën nga vendlindja e tij, Llaskarcë. Në...

Koha për Kryeministrin e parë Shqiptar

Sot në rrjetet sociale është shfaqur një fotografi e Bashkimit Demokratik për Integrim - Koha për Kryeministrin e Parë Shqiptar.

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në karantinë

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka postuar fotografinë e tij e parë nga karantina. Një fotografi...

MOST POPULAR

HOT NEWS