E enjte, 24 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Arrestohet

Etiketim: Arrestohet

Policia pa maska dhe doreza arestojnë të miturin

Forca të shumta policore intervenuan në arrestimin e një të mituri në lagjen Kisella Vodë të Shkupit i cili kishte dalë të...

MOST POPULAR

HOT NEWS