E enjte, 22 Prill, 2021
Fillimi Etiketimet Arian cani

Etiketim: arian cani

Kurtin e rrëzuan “Gringot” sepse nuk i’u bind urdhërit të tyre!

Nga Arjan Çani  Albin Kurtin e rrezuan vetem Gringot dhe askush tjeter.Une personalisht nuk kam pasur asnjehere ndonje simpati...

MOST POPULAR

HOT NEWS