E enjte, 24 Qershor, 2021
Fillimi Etiketimet Ali ahmeti

Etiketim: ali ahmeti

z.Ahmeti me “kalamaj” nuk mbahet pushteti, gabimi i Grubit do të...

Bexhet Musliju,drejtor i Agjencisë së Lajmeve Zhurnal Ideja për të motivuar edhe kompanitë private që të punësojnë më shumë...

Kryeparlamentari të parin e përshëndeti Ahmetin dhe Thaqin

Pas rizgjedhjes së Talat Xhaferit - kryetar i parlamentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të parët që ja uruan ishin Ali...

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në karantinë

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka postuar fotografinë e tij e parë nga karantina. Një fotografi...

MOST POPULAR

HOT NEWS