E shtunë, 19 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Albulena ukaj

Etiketim: albulena ukaj

Zbulohen foto nga hoteli të këngëtares Albulena Ukaj

Albulena Ukaj është njëra prej këngëtareve më me sharm, tërheqëse dhe provokative e estradës kosovare. Përveç muzikës, një...

Albulena Ukaj: Nxehet në karantinë

Këngëtarja simpatike Albulena Ukaj duket se ju është përmbajtur rekomandimeve të organizatës botërore të shëndetësisë dhe autoriteteve të vendim për vetëizolim.

MOST POPULAR

HOT NEWS