E martë, 21 Shtator, 2021
Fillimi Etiketimet Adem jashari

Etiketim: adem jashari

Rrëfimi prekës i Besarta Jasharit, tregon kush e shtiu plumbin e...

E vetmja e cila mbijetoi nga familja Jashari, Besarta Jashari tregon disa momente nga beteja e 5,6 dhe 7 Marsit, transmeton “Bota...

MOST POPULAR

HOT NEWS