E enjte, 21 Janar, 2021
Fillimi Etiketimet 2020

Etiketim: 2020

DUFLLA then akullin, e para në Republikë

Që nga marsi i këtij viti Qeveria e Maqedonisë së Veriut vendosi për kufizime të lëvizjes së lirë dhe më shumë se...

Njihuni me kandidaten për deputete me mbulesë Imrane Ramadani Morina

Lindur më 31 janar 1986 në ShkupMartuar dhe Nënë e tre fëmijëve.Fusha shkencore: Shkenca politike – Marrëdhëniet ndërkombëtare Arsimimi...

MOST POPULAR

HOT NEWS