E enjte, 4 Mars, 2021

MOST POPULAR

Zaev: Kërkoj votëbesimin e Qeverisë!

Kryeministri Zoran Zaevnë seancën e sotme të Kuvendit ka kërkuar votëbesimin e Qeverisë. Kjo sipas tij vjen  pas pretendimeve të VMRO-DPMNE-së se...

Zaev: Kërkoj votëbesimin e Qeverisë!

Kryeministri Zoran Zaevnë seancën e sotme të Kuvendit ka kërkuar votëbesimin e Qeverisë. Kjo sipas tij vjen  pas pretendimeve të VMRO-DPMNE-së se...

Avokati i Popullit në mënyrë aktive do të përcjell procesin e...

Avokati i Popullit njofton qytetarët se në mënyrë aktive do të përcjell procesin e regjistrimit të popullsisë, gjatë gjithë kohës së zbatimit...

PEOPLE

LIFE

DESIGN

229,790FansaPëlqeje
68,537NdjekësitNdjek
53,600AbonentëAbonohu

LATEST VIDEOS

TECH POPULAR

TRAVEL

Neymar dhe Lautaro, dy objektivat e mëdha të Barcelonës – Katalunasit...

Barcelona do të tentojë të nënshkruajë në verë me dy sulmues të kalibrit të lartë, si Neymar dhe Lautaro Martinez.