E enjte, 4 Mars, 2021

Arabia Saudite ka një kërkesë për myslimanët që duan të shkojnë në Haxh

Arabia Saudite u ka kërkuar myslimanëve, që planifikojnë të marrin pjesë në pelegrinazhin e Haxhit, të shtyjnë rezervimet e tyre për shkak...
video

Moogle Corp: Company you might be working for

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

MASHTI: Të hënën është festë zyrtare nuk është e domosdoshme përcjellja e video-ligjëratave.

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, ka njoftuar nxënësit dhe mësimdhënësit se nuk e kanë të domosdoshme përcjelljen e video-ligjëratave ditën...

Zbuloni për kënd votoi prokurorja Fatime Fetai

Gjatë ditës së sotme komisioni shtetëror zgjedhor së bashku me mjek në përputhje me rekomandimet e ministrisë së shëndetësisë i vizituan personat...

Filipçe: Vaksinën kundër Covid-19 pritet ta marrim në dy muajt e parë të 2021

Sipas dinamikës së tanishme, pritjet janë që vaksinën kundër Covid-19 ta marrim dy muajt e parë të vitit të ardhshëm, në janar...

Në SHBA rritje e konsiderueshme e helmimeve, pasi Donald Trump tha se COVID-19 mund...

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka pasur rritje e konsiderueshme e helmimeve pas këshillave të Donald Trump, i cili sugjeron injektimin...

Gili sjell projektin e radhës

Gili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare që arrin gjithmonë të sjell projekte që prekin majat e suksesit.

BBC: Turqia hyn në recesion

Turqia në fund të vitit të kaluar hyri zyrtarisht në recesion, pasi prodhimi i brendshëm bruto ra...

Erik Jones has day he won’t soon forget as Denny backup

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...
229,790FansaPëlqeje
68,537NdjekësitNdjek
53,600AbonentëAbonohu

Featured

Most Popular

Numri i të infektuarve me coronavirus në Spanjë mund të jetë...

Sipas një studimi universitar, numri i të infektuarve me coronavirus në Spanjë mund të jetë rreth dy milionë, që është për dhjetë...

Latest reviews

Zyrtarët përgatisin SHBA-të për “javën e pikut të vdekjeve” nga coronavirusi.

Zyrtarët amerikanë kanë deklaruar se kjo javë mund të jetë “piku i vdekjeve” në SHBA nga pandemia e coronavirusit.

“Target-Fortesa”, shpallet sot aktvendimi

Në Gjykatën Penale-Shkup sot duhet të shpallet aktvendimi për lëndën “Target-Fortesa”, që ka të bëj me përgjimin e paligjshëm she shkatërrimin e...

Ekspertët në Maqedoni: Masa më rigoroze për personat në vetizolim.

Nevojiten masa më restriktive për personat që janë në izolim dhe vetë izolim, vlerësojnë ekspertët e sigurisë. Kjo vjen pas rastit me...

More News