E martë, 3 Gusht, 2021

Hapja e restoranteve dhe kafeterive në Maqedoni, ja si do të jetë plani.

Maqedonia nga muaji maj fillon hapjen e bizneseve të mbyllyra si pasojë e koronavirusit dhe me këtë dalngadalë të tërhiqen masat restriktive.

“27prilli” Sela: Deshën të më eliminojmë për shkak të përpjekjeve për bashkim të partive...

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në Click Plus ka folur edhe për ngjarjet e 27 prillit. Sela...

Ali Ahmeti faleminderon mjekët dhe policët (Video)

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti në faqen e tij zyrtare në Facebook ka postuar një video faleminderuese për të...

Rama: Hashim Thaçi ka gjithë mbështetjen e Shqipërisë

Edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar pas konfirmimit nga Gjykata Speciale të aktakuzës ndaj Hashim Thaçit për krime lufte.

Ishulli ku karantinohen njerëzit e pasur të botës

Dy hotele luksoze, plazhe të mahnitshme, një kamp golfi fantastik, pamje spektakolare të oqeanit, një spital privat, 54 vila, pishina etj. Të...

Filipçe: Nuk përjashtohet mundësia që coronavirusi të ketë qenë i pranishëm që nga janari...

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp tha se nuk përjashtohet mundësia që virusi Covid-19, të jetë i pranishëm...

Moti sot në Maqedoni

Në Itali nis shpërndarja falas e ilaçit që ka rezultate në luftën ndaj koronavirusit

Ka nisur në Itali përdorimi i ilaçit Tocilizumab, si terapi për kurimin e pacientëve me koronavirus, të cilët ndodhen të shtruar në...

A first glimpse at Java 9: Early access release of JDK9 on OpenJDK

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Çilafi me një supergol ndaj Dritës (VIDEO)

Skuadra e Teteksit fal paraqitjes fenomenale të ekipit në fjalë veçanarisht Iljas Çilafit i cili nga nje goditje diku reth 26 metra...
229,790FansaPëlqeje
68,537NdjekësitNdjek
53,600AbonentëAbonohu

Featured

Most Popular

OneNote for iOS and Mac lets you attach files

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Latest reviews

Seanca gjyqësore për “Lidhjen Ndërkombëtare” anulohet për më 3 mars

Seanca e sotme gjyqësore për financimin e organizatës joqeveritare “Lidhja Ndërkombëtare”, ku bashkë me themeluesin akuzohen edhe katër persona të tjerë shtyhet...

Spasovski: Me përgjegjësi pohoj se askush nuk ka negociuar me Mijallkovin,...

 Për momentin Sasho Mijallkov është në vuajtje të masës së arrestit shtëpiak në shtëpinë e tij. Ai këto ditë  nuk e ka...

CEO i Pfizer: Vaksina kundër koronavirusit, përparimi më i madh mjekësor...

CEO i kompanisë farmaceutike Pfizer, Albert Bourla deklaroi se vaksina e tyre për koronavirusin është “përparimi më i madh mjekësor në 100...

More News