E martë, 3 Gusht, 2021

Infinite Load Articles

In den Niederlanden ist jetzt fast alles wieder wie früher

Die Niederlande haben einen großen Schritt zurück zu einem öffentlichen Leben fast ohne Corona-Beschränkungen gemacht. Als zentrale Regel gilt nur noch der...

Filipçe: Nuk lejohet organizimi i dasmave në ambiente të mbyllura

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në një konferencë për shtyp me drejtorin e Institutit të Shëndetit Publik, Shaban Memeti, duke folur për...

Memeti: Situata epidemiologjike me virusin Korona është stabile, por duhet ende...

Drejtori i Institutit të Shëndetit Publik Dr. Shaban Memeti, në një konferencë për shtyp me ministrin e Shëndetësisë, Venko Filipçe, tha se...

Kryeministri i Holandës: Hungaria s’ka më punë në BE

Hungaria “nuk ka më punë në Bashkimin Evropian”, tha kryeministri i Holandës, Mark Rutte, teksa kritikoi Qeverinë e kryeministrit hungarez, Viktor Orban,...

GRUBI: Qeveria ndan 5 milion denar për Çairin

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi sot në faqen e tij zyrtare në facebook...

Aksidentohet prokurorja Fatime Fetai, dërgohet në spital

Para pak çastesh në Fushë Topanë të Shkupit është aksidentuar ish prokurorja speciale, Fatime Fetai, shkruan in7. Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit...

MOST POPULAR

HOT NEWS